Wyniki z piłkarskich boisk

Drugoligowi piłkarze Siarki Tarnobrzeg pokonali na wyjeździe Znicz Pruszków 3-1 w meczu 14 kolejki. Bramkę dla gospodarzy w 14 minucie strzelił  Podliński. Dla Siarki trafiali Radulj w 30, Mikita w 66 i Stępień w 76 minucie meczu.

W drugim dzisiejszym meczu GKS Bełchatów wygrał z MKS'em Kluczbork. Wczoraj Stal Stalowa Wola wygrała u siebie z Legionovią 1-0. W drugoligowej tabeli na pierwszym miejscu Warta Poznań przed Radomiakiem oba zespoły mają po 29 punktów. Trzeci GKS Jastrzębie punkt mniej. Siarka z dorobkiem 23 jest 5, a Stal Stalowa Wola z 15 punktami na 13.

Dziś w czwartej lidze podkarpackiej 4 spotkania 13 kolejki Głogovia przegrała z Rzemieślnikiem Pilzno 0-1, Izolator 3-0 pokonał Igloopol Dębica, Sokół Sieniawa wygrał z LKS Pisarowce 1-0, a Cosmos Nowotaniec uległ 1-5 drużynie Wisłok Strzyżów. W tabeli na pierwszym miejscu Sokół Sieniawa 33 punkty.