Pierwszoligowi piłkarze Stali Mielec zremisowali na wyjeździe z Bytovią Bytów 0-0 w meczu 15 kolejki. Mielczanie z 22 punktami plasują się na 5 miejscu w tabeli. Bytovia z 19 jest 15.

W drugiej lidze w 15 kolejce piłkarze Siarki Tarnobrzeg przegrali na własnym boisku z ŁKSem Łodź 0-1. Jedyną bramkę w 71 minucie strzelił Winejko.

W drugim wczorajszym meczu tej serii gier Stal Stalowa Wola uległa na wyjeździe drużynie ROW Rybnik również 0-1. Gola w 3 minucie strzelił Jaroszewski.

Na bosikach 3 ligi Stal Rzeszów zremisowała  z MKSem  Trzebinia  Siersza 1 : 1.  Prowadzenie  dla gości  uzyskał  w  4  minucie  Kowalik  a wyrównał  w 85  z rzutu karnego Koczon.