Piłkarze wrócili do gry

Dziś do rywalizacji o ligowe punkty powrócili piłkarze I, II i III ligi.

Pierwszoligowi piłkarze Stali Mielec wygrali wyjazdowe spotkanie w Kluczborku z MKS  1 : 0. Gola na wagę trzech punktów strzelił Kamil Radulj w 58. minucie z rzutu karnego.

W drugiej lidze piłkarze Siarki Tarnobrzeg bezbramkowo zremisowali na wyjeździe z Rozwojem Katowice. Jutro Stal Stalowa Wola zmierzy się na własnym boisku z Polonią Warszawa

W trzeciej lidze JKS Jarosław zremisował z Cosmosem Nowotaniec 1 : 1. Prowadzenie jarosławianom dał Bartłomiej Raba w 49. Minucie z rzutu karnego. Wyrównał Paweł Sobota w 78.

Resovia wygrała ze Spartakusem Daleszyce 1:0. Jedyne trafienie tego spotkania zaliczył do bardzo dobrym prostopadłym podaniu od Bartłomieja Buczka – Sebastian Dziedzic