Podkarpackie Virtual Expo 2020 – nowa inicjatywa Marszałka Województwa Podkarpackiego
Fot. logo Podkarpackie Virtual Expo 2020

Władysław Ortyl, Marszałek Województwa Podkarpackiego zaprasza przedsiębiorców do wzięcia udziału w charakterze wystawcy w niezwykłym wydarzeniu, jakim jest Podkarpackie Virtual Expo 2020, które odbędzie się w dniach 6-8 października 2020 roku.

Podkarpackie Virtual Expo 2020 to wydarzenie hybrydowe, łączące spotkania on-line w ramach wirtualnych targów oraz tradycyjny event w postaci wydarzeń towarzyszących - transmitowanych na żywo. Do bezpłatnego udział w wirtualnych targach zaproszeni są wszyscy przedsiębiorcy pochodzący z województwa podkarpackiego, jak również z całej Polski związani z lotnictwem, motoryzacją, informacją i telekomunikacją oraz pracą i jakością życia, w tym szczególnie turystyką. 

- W obecnej trudnej rzeczywistości, gdzie pandemia koronawirusa zmieniła bieg świata, branża targowa była jedną z pierwszych, którą dotknęły obostrzenia sanitarne, a wymuszona izolacja niemal całkowicie wykluczyła bezpośrednie spotkania biznesowe. Dlatego Samorząd Województwa Podkarpackiego podjął się organizacji wydarzenia, w którym firmy skupione wokół wybranych branż, będą mogły aktywnie uczestniczyć w wirtualnych targach i nawiązywać kontakty biznesowe z nieograniczoną ilością odwiedzających je osób w sposób bezpieczny i bez ograniczeń narzuconych reżimem sanitarnym – mówi marszałek Władysław Ortyl.

Udział w charakterze wystawcy on-line wymaga wcześniejszej rejestracji, która dostępna jest pod adresem http://virtualexpo.podkarpackie.pl. W trakcie trwania targów na dedykowanej platformie Virtual Expo zarejestrowani wystawcy będą posiadali swoje spersonalizowane wirtualne stoiska. Wizualizacja hali targowej będzie przedstawiała dostępnych wystawców w formie aktywnych logotypów, które umożliwią każdemu odwiedzającemu targi wizytę na wirtualnym stoisku z  dostępnymi opcjami, jak np. czat.

W ramach targów Podkarpackie Virtual Expo odbywać się będzie również Ekogala, czyli targi produktów i żywności wysokiej jakości oraz targi pracy – Podkarpackie Wystartuj z nami - z Funduszami. Wystartuj z nami – z Funduszami to cykliczna impreza, w tym roku odbywa się już po raz 6. Forma online, zastosowana w tym roku ułatwi dotarcie do większej liczby zainteresowanych. Wydarzenie skierowane jest głównie do ludzi młodych, zarówno świeżych absolwentów poszukujących pracy, ale także do osób kształtujących dopiero swoją ścieżkę edukacji i planujących karierę zawodową. 

Dodatkową atrakcją będzie bezpośrednia transmisja wydarzeń towarzyszących ze studia zorganizowanego w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym. Będą to dedykowane targom webinary, sesje Q&A z  udziałem zaproszonych ekspertów z  poszczególnych branż, pokazy oraz koncerty zespołów Pectus oraz DOC. Zwiedzanie targów oraz możliwość uczestniczenia w wydarzeniach towarzyszących będzie ogólnodostępne i bezpłatne dla wszystkich pod adresem www.virtualexpo.podkarpackie.pl oraz na portalach społecznościowych: https://www.facebook.com/PodkarpackieVirtualExpo
i https://www.instagram.com/podkarpackievirtualexpo/.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj