Promo singiel od Vixena
Zrzut ekranu z teledysku

„Cameleona” to piąty singiel promujący nadchodzące wydawnictwo Vixena, „TO NIE VIXT4PE”. Utwór jest już dostępny w serwisach z muzyką cyfrową.

Produkcją numeru, podobnie jak większości utworów na krążku, zajął się JRS. Nagraniu towarzyszy barwny klip, za którego powstanie odpowiada Maksymilian Chałupko. Teledysk można obejrzeć w serwisie YouTube:

Vixen - Cameleona (official video) prod. JRS | TO NIE VIXT4PE

Wcześniej album zapowiadały utwory: „PDP”, „Zbysiu”, „Termos” oraz „Cukrowa wata”.

Od 17 kwietnia, co wtorek, aż do premiery płyty, Vixen będzie publikował kolejny singiel! Dodatkowo na specjalnie stworzonej stronie internetowej raz w tygodniu pojawi się zagadka. Podając jej rozwiązanie będzie można przedpremierowo zapoznać się z jednym z nagrań z albumu i wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest wspólna wizyta z Vixenem i JRS-em w pokoju zagadek w warszawskim Funescape.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu dostępny na www.tonievixt4pe.pl.

Dariusz Szlagor, znany jako Vixen, to polski raper, wokalista i producent muzyczny. Zadebiutował w 2006 roku dwoma nielegalami: „Inwazja” i „Rozsypana układanka”. Na koncie ma kilka wydawnictw: „Kody dostępu” nagrane wspólnie z Naserem (2008 r.), „New-Ton” (2009 r.), „Rozpalić tłum” (2011 r.), „Kontinuum” (2012 r.), „Loco Tranquilo” (2014 r.), „Paradox EP” (2014 r.), „Archiwalne EP” na bitach 101 Decybeli (2015 r.) oraz „Vixtoria” (2016 r.), a także trzy mixtape'y. Na 18 maja br. zapowiadana jest premiera nowego wydawnictwa – „TO NIE VIXT4PE”.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 898 razy
Etykiety

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj