Dwukrotny laureat Grammy, Jason Mraz, zaprezentował nową piosenkę. Singlowy utwór nosi tytuł "More Than Friends", a wokalnie wspomaga go Meghan Trainor. Kompozycja znajdzie się na płycie Jasona "Know.", której premiera została wyznaczona na 10 sierpnia 2018 roku.

Pięknej, mocno akustycznej piosenki "More Than Friends (Feat. Meghan Trainor)" można już posłuchać na wszystkich platformach streamingowych.

Jason Mraz jest bardzo szczęśliwy, że miał okazję współpracować z Meghan. "Niewielu jest obecnie tak utalentowanych i radosnych artystów, jak Meghan. Praca z nią była inspirującym doświadczeniem."

Meghan odwzajemnia komplementy. "Wspaniale było pracować z Jasonem. Jest nie tylko utalentowanym, lecz również niezwykle skromnym i miłym człowiekiem" – mówi młoda gwiazda.
Na wspomnianej płycie "Know." znajdą się opublikowane już piosenki "Unlonely", "Might As Well Dance" oraz "Have It All".
W obrazku do "Might As Well Dance" możemy zobaczyć fragmenty ślubu Jasona Mraza z Christiną Carano.

Jason Mraz niedawno zadebiutował w musicalu "Waitress". Na koncie ma miliony sprzedanych płyt oraz wyprzedane koncerty, chociażby w tak kultowych miejscach jak Hollywood Bowl, Madison Square Garden, czy londyńska 02 Arena. Występował z The Rolling Stones, Bobem Dylanem, Alanis Morissette.

Jason poza muzyką tworzy również filmy i robi zdjęcia. Jest też aktywistą społecznym. Pomaga między innymi krajom afrykańskim.

Jason Mraz - More Than Friends (feat. Meghan Trainor) [Official Lyric Video]

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 608 razy
Etykiety

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj