Relacje spod siatki

W Orlen Lidze siatkarek drużyny rozgrywają 24 kolejkę. Developres SkyRes Rzeszów przegrał na wyjeździe z BKS Bielsko-Biała 2:3. Rzeszowianki pierwszego seta przegrały 17:25, w kolejnym zwyciężyły do 13, ale trzeciego znów wygrał BKS do 16, w czwartym lepsze rzeszowianki do 21, ale w tiebreaku BKś 17:15.

Budowlani Łódź pokonali Chemika Police 3:1, MKS Dąbrowa Górnicza wygrał z PTPS-em Piła 3:0, Budowlani Toruń pokonali Legionovię 3:1, Impel Wrocław wygrał z Pałacem Bydgoszcz 3:2, a ŁKS Łódź zwyciężył KSZO Ostrowiec 3:0. W poniedziałek Trefl Sopot zagra z Muszynianką.

W tabeli prowadzi Chemik Police - 63 pkt, drugi jest Impel Wrocław - 58 pkt. Developres zajmuje czwarte miejsce z 49 pkt. nad MKS Dąbrowa Górnicza.

Tymczasem pierwszoligowe siatkarki krośnieńskich Karpat w drugim meczu III rundy fazy play-off o utrzymanie znów przegrały z NOSIR-em Nowy Dwór Mazowiecki, tym razem 1:3. Gospodynie górą jedynie w trzecim secie 25:19, pierwsze dwa wygrały rywalki do 19 i 26, a ostatniego do 23. Wczoraj krośnianki przegrały także u siebie z NOSIR-em 2:3.

Rywalizacja toczy się do 3 wygranych. Kolejny mecz w najbliższą sobotę w Nowym Dworze Mazowieckim.