W drugiej lidze piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali z Olimpią Elbląg 0-1 w spotkaniu 24 kolejki.

Mecz odbył się na Izo Arenie w Boguchwale. Jedyną bramkę w 28 minucie zdobył Niburski. W drugiej połowie rzutu karnego dla gospodarzy nie wykorzystał Adrian Dziubiński, a 15 minut przed końcem, czerwoną kartkę zobaczył obrońca Stali Sebastian Zalepa. W innym dzisiejszym meczu tej kolejki Siarka Tarnobrzeg pokonała na wyjeździe ROW Rybnik 3-2. Bramki dla naszego zespołu zdobywali Cupriak, Głaz i Janeczko.

W drugoligowej tabeli liderem GKS Jastrzębie, które ma 12 punktów przewagi nad Radomiakiem i 13 nad trzecią Wartą Poznań. Piłkarze Siarki plasują się na szóstym miejscu, a Stali Stalowa Wola na 14-tym.