W trzeciej lidze dziś rozgrywano 21 kolejkę. Resovia zremisowała na własnym boisku z Karpatami Krosno 1:1. Bramkę dla gospodarzy w 24 minucie zdobył Kaliniec, wyrównał
w 49 Cempa.

Z koeli piłkarze Stali Rzeszów przegrali w Lublinie z Motorem 0-1. W drugiej połowie gospodarze mogli podwyższyć na 2:0, ale Marcin Burghart nie wykorzystał rzutu karnego.

W pozostałych meczach JKS Jarosław uległ na wyjeździe 0-2 Podhalu Nowy Targ, a lider tabeli - Wólczanka Wólka Pełkińska wygrała u siebie z Wiślanami Jaśkowice 4-3. Bramkę na wagę trzech punktów w 89 minucie zdobył Gwóźdź. Dzięki wygranej gracze Wólczanki pozostali na pierwszym miejscu z dorobkiem 41 punktów, tyle samo ma drugi Motor Lublin. Gracze Resovii z dorobkiem 36 są na czwartej pozycji. Punkt mniej ma piąta Stal Rzeszów. Karpaty Krosno na miejscu 16. Tabelę zamyka JKS Jarosław.

W IV lidze podkarpackiej: Glogowia ulegla Wisloce Debica 0-3, Stal Sanok 2-4 przegrala z Izolatorem Boguchwala, Unia Nowa Sarzyna zremisowala 0-0 z Wislokiem Strzyzow, KS Wiazownica 2-3 ulegla druzynie Wislok Wisniowa, Rzemieslnik Pilzno 2-2 zremisowal z Igloopolem Debica, Sokól Nisko przegral 0-1 z LKS-em Pisarowce, Piast Tuczempy 2-1 pokonal Polonie Przemysl, a Blekitni Ropczyce bezbramkowo zremisowali z Granica Studbno. Liderem Sokol Sieniawa, przed Polonia Przemysl i LKS-em Pisarowce.