Wyniki z piłkarskich boisk
Fotogaleria z meczu Stal Rzeszów vs Wiślanie Jaśkowice Fot. M.Maśniak

Drugoligowi piłkarze Stali Stalowa Wola wygrali w Boguchwale ze Zniczem Pruszków w zaległym spotkaniu 22 kolejki. Bramki strzelali Jarosz w 45’ oraz Mistrzyk z rzutu karnego w 81 minucie meczu. Była to pierwsza wygrana Stali Stalowa Wola w rundzie wiosennej, która z 26 punktami zajmuje 15 miejsce w tabeli.

W innym zaległym meczu, ale 21 kolejki Siarka Tarnobrzeg przegrała na własnym boisku z GKS-em Bełchatów 2-4. Bramki dla Siarki zdobywali Kendzia w 33’ i Broź z rzutu karnego w 39 minucie. GKS trafiał w 1’, 28’, 32’ i 40’ minucie spotkania. Tarnobrzeżanie z 35 punktami są na ósmym miejscu.

Tymczasem w trzeciej lidze grupie IV dziś rozgrywano zaległe spotkania 18. kolejki.

Piłkarze Stali Rzeszów podejmowali drużynę Wiślanie Jaśkowice. Mimo trudności w pierwszych 15 minutach Stal Rzeszów pewnie wygrała 4:0. Dla gospodarzy strzelili kolejno: w 17 minucie po zamieszaniu Ceglarz, w 55 minucie z rzutu wolnego Bętkowski, w 58 minucie także z rzutu wolnego Reiman. Rywali w 77 minucie dobił Rafał Kursa, który wszedł za Ceglarza minutę wcześniej.

W innych spotkaniach:

Resovia zremisowała na wyjeździe z Podlasiem Biała Podlaska 1-1. Wynik meczu w 32 minucie otworzył Buczek, wyrównał w 66 zawodnik gospodarzy Wojczuk.

JKS Jarosław także 1-1 zremisował u siebie z Orlętami Radzyń Podlaski. Pierwszą bramkę dla gospodarzy już w 7 minucie strzelił Raba, wyrównał w 26 Ciborowski.

Karpaty Krosno przegrały u siebie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-2,

Wólczanka Wólka Pełkińska bezbramkowo zremisowała na wyjeździe ze Spartakusem Daleszyce.

Liderem trzecioligowej tabeli Chełmianka, która ma punkt przewagi nad Wólczanką i trzy nad trzecią Resovią. Stal Rzeszów na miejscu szóstym 39 punktów, Karpaty na 17-tym, punktów 16. Tabele z dorobkiem 10 zamyka JKS Jarosław.