Wyniki z piłkarskich boisk

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg wygrali w Elblągu z Olimpią 2-0 w meczu kończącym 4. kolejkę spotkań drugiej ligi. Bramki zdobywali Nadolski w 23 i Gębalski w 53 minucie meczu. W sobotę Stal Stalowa pokonała na boisku w Boguchwale Widzew Łódź 3-0. Dwa gole strzelił Dadok, a jedno trafienie dołożył Trąbka, a nieco gorzej spisali się gracze Resovii, którzy ulegli w Rybniku miejscowemu ROW 1-2. Jedyną bramkę dla pasiaków zdobył Buczek. W tabeli Stal jest druga, Siarka 3, a Resovia 17..

W trzecie lidze gr VI bardzo dobrze w sezon weszli gracze beniaminka rozgrywek – Sokoła Sieniawa, którzy wygrali na własnym boisku z Sołą Oświęcim 2-1. Wynik meczu w 28 minucie otworzył Sebastian Brocki, wyrównał w 45 z rzutu karnego Wójcik, a zwycięską bramkę dla gospodarzy w 83 zdobył Patryk Kapuściński.

W sobotę Stal Rzeszów pokonała w derbach regionu Wólczankę Wólka Pełkińska także 2-1.

Z kolei w jedynym niedzielnym meczu w IV lidze podkarpackiej pomiędzy Przełomem Brzesko, a Rzemieślnikiem Pilzno padł remis 2-2.