Wojciech Kopeć wygrał PKO Rzeszowski Maraton

Wojciech Kopeć z Olsztynka zwyciężył w 6 PKO Rzeszowskim Maratonie z czasem 2 godziny 28 minut i 11 sekund. Najszybsza z pań była Paulina Grzegórzek ze Szczecina, która pokonała dystans w 2:56:15.

Z kolei w PKO Rzeszowskiej sztafecie maratońskiej zwyciężyła pięcioosobowa drużyna GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL, a zawodnicy pokonali 42 km 195 metrów w czasie 2:22;32.W związku z zawodami przez kilka godzin część ulic w centrum Rzeszowa była zamknięta dla ruchu, start i meta zawodów zlokalizowane były jak zwykle obok galerii Millenium Hall.

W sumie w zawodach wzięło udział ponad 800 osób, w tym 55 sztafet. (549 zawodników w maratonie i 275 w sztafecie).