Przemyska Dycha - utrudnienia w ruchu
logo wydarzenia przemyskadycha.pl

Na ulicach Przemyśla wystąpią duże utrudnienia w ruchu – jest to związane z VIII Przemyskim Biegiem Ulicznym – Przemyska Dycha”. Niektóre ulice będą nieprzejezdne.

W dniu 20 września w Przemyślu odbędzie się „VIII Przemyski Bieg Uliczny – Przemyska Dycha”. W biegu weźmie udział kilkaset osób, co wiąże się z utrudnieniami w ruchu na ulicach Przemyśla. 

Bieg główny rozpocznie się o godzinie 11:00  z Rynku przy Urzędzie Miasta, ul. Kościuszki, ul. Jagiellońską, ul. Wybrzeże Wilsona, przez Rondo Ofiar Wołynia, ul. Brudzewskiego, ul. Rzeźniczą, ul. Rodziny Bystrzyckich, Aleją Solidarności, ul. Wincentego Pola, ul. Czarnieckiego, ul. Kamienny Most, ul. Sportową, ul. Wybrzeże Wilsona, ul. Jagiellońską, przez Most Orląt Przemyskich, ul. Krasińskiego, ul. Racławicką, ul. 22 Stycznia, ul. Jana Pawła II, ul. Rzeczną, ul. Grunwaldzka, przez Most Orląt Przemyskich, ul. Kościuszki z powrotem pod Urząd Miasta na Rynek.

W trakcie biegu fragmenty ulic będą wyłączone z ruchu pojazdów. Nad bezpieczeństwem uczestników będą czuwać policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego przemyskiej komendy.

Organizatorzy apelują do zmotoryzowanych o ostrożność i bezwzględne stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy. 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj