26 kolejka Polskiej Ligi Koszykówki nie była udana dla podkarpackich zespołów z Krosna i Tarnobrzega. Koszykarze Miasta Szkła przegrali we własnej hali z Polpharmą Starogard Gdański 74-85. Na przerwę obie ekipy schodziły przy stanie 31-38. Najwięcej punktów dla Krośnian zdobyli Kareem Maddox 19 oraz Devante Wallace – 18. Dla gości 21 oczek rzucił Anthony Miles i 19 Marcin Flieger.

Swój mecz przegrali również koszykarze Siarki Tarnobrzeg, którzy w meczu wyjazdowym ulegli Czarnymi Słupsk 86-92. Do przerwy na tablicy wyników był remis po 44. Zawodnicy Siarki wygrali tylko pierwszą kwartę 25
do 23. Najwięcej punktów dla Tarnobrzeskiej drużyny zdobyli Alex Welsh – 25 oraz Tomasz Wojdyła 24. Wśród gospodarzy najskuteczniejsi był Marcus Ginyard – rzucił 27 punktów.

W tabeli Polskiej Ligi Koszykówki Miasto Szkła Krosno ma 43 punkty i jest szóste. Z kolei Siarka z 32 jest przedostatnia. W tabeli prowadzi Anwil Włocławek przed Stelmetem Zielona Góra i Stalą Ostrów Wielkopolski.