Resovia przegrywa ze Skrą 2:3

Siatkarze PGE Skry Bełchatów awansowali do finału mistrzostw Polski. W rewanżowym meczu czołowej czwórki pokonali na wyjeździe Asseco Resovię 3:2. Losy awansu rozstrzygnęły się już po czwartym secie, który goście wygrali 25:18. Tym samym po zwycięstwie w pierwszym meczu w Łodzi 3:0 dopięli celu. Wcześniej, pierwszego seta Skra przegrała do 21, drugiego wygrała do 19, by w trzecim znów ulec Resovii do 21. O wyniku spotkania zdecydował piąty set zwycięski =bełchatowian 15:8.

Pierwszy mecz o mistrzostwo Polski siatkarzy pomiędzy Skrą a ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle we środę, 19 kwietnia o godz. 18:00, dzień wcześniej Asseco Resovia o tej samej porze rozpocznie wyjazdową rywalizację z Jastrzębskim Węglem o brązowy medal. Zmagania systemem mecz i rewanż.