W drugoligowych derbach Podkarpacia Siarka Tarnobrzeg podejmowała Resovię. Gospodarze pokonali rzeszowian  2:1. Obie  bramki dla Siarki strzelił Kamil Radulij - w 45 minucie z rzutu karnego a w 90 minucie precyzyjnym strzałem z około 17 metrów. Honorową bramkę dla Resovii zdobył Bartłomiej Buczek w 29 minucie z rzutu wolnego.

Resovia w tej chwili jest 11 w tabeli z 34 punktami, Siarka zaś awansowała na 13 miejsce w tabeli - 29 punktów.

Stal Stalowa Wola zremisowała w Chorzowie z Ruchem 1 : 1. Prowadzenie dla Stali uzyskał w 9 minucie Robert Dadok a wyrównał w 36 Mateusz Lechowicz. Stal ma 38 punktów i zajmuje 8 miejsce w tabeli.