1. W Gdańsku rozegrane zostały „V Debiuty” oraz „VII Mistrzostwa Polski” Fitness Fit-Kids & Fitness Aerobic .
    W mocno obsadzonych zawodach, z udziałem rekordowej ilości prawie 150 zawodniczek z całej Polski bardzo dobrze zaprezentowali się nasi juniorzy reprezentowani przez 2 najlepsze rzeszowskie kluby fitness: Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” Rzeszów oraz Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” Uniwersytetu Rzeszowskiego.
    W „V Debiutach” w konkurencji dwójek, hegemonię rzeszowian potwierdziły Katarzyna Pawłowska i Julia Sycz oraz Zuzanna Lenar i Amelia Pałac zdobywając 1 i 2 miejsce.
    W formacjach, 3 miejsce wywalczyły Kinga Ożóg, Magdalena Ziaja i Anastazja Bielec. Indywidualnie w Fitness FIT-Kids do lat 10, trzecie miejsce zajęła Wiktoria Skoczylas. W kat. Do lat 13, 3 i 4 miejsce należało odpowiednio do Amelii Pałac i Julii Sycz.
    W VII Mistrzostwach Polski Fitness Fit-Kids & Fitness Aerobic rzeszowianki stawały dwukrotnie na 3 miejscu podium: Zuzanna Lenar i Amelia Pałac – w dwójkach oraz Kinga Ożóg, Magdalena Ziaja i Anastazja Bielec - w konkurencji trio.
    Osiągnięcia wszystkich dziewięciu zawodniczek „Sokoła” zapewniły im powołanie do kadry narodowej Polski na Mistrzostwa Świata, które odbędą się 11 maja br. w Budapeszcie.
    Trenerem kadrowiczek z Rzeszowa jest Grzegorz Bielec (wielokrotny mistrz Europy i wicemistrz świata w akrobatyce sportowej), który na swoim, koncie ma już ponad 100 medali swoich podopiecznych z imprez ogólnopolskich i międzynarodowych w tym 2 medale mistrzostw Europy w fitness gimnastycznym.