Pewne zwycięstwo siatkarek Developresu

Siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów odniosły czwarte kolejne zwycięstwo za trzy punkty.

Tym razem pokonały przed własną widownią Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:0 ( w setach 25:20, 25:18, 31:29)

W  połowie  trzeciego  seta  bydgoszczanki  objęły  dwupunktowe  prowadzenie, w  końcówce  miały  też  dwie  piłki  setowe. Developres  Sky  Res  z  kompletem  12  punktów  prowadzi  w  ligowej  tabeli.

Tymczasem w meczu 6 kolejki pierwszej ligi, siatkarki San Pajdy Jarosław wygrały u siebie z AZS-em Politechniki Śląskiej Gliwice 3-0. Zwycięstwo odnotowały także siatkarki Stali Mielec, te pokonały u siebie Budowlanych Toruń 3-1. Wygrać nie udało się z kolei Karpatom Krosno, które uległy w Szczyrku ekipie SMS PZPS 1-3.