Asseco wreszcie wygrywa (ale ze słabym rywalem)

Siatkarze Asseco Resovii odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie. Przed własną widownią w ramach 4 kolejki Plus Ligi pokonali Visłę Bydgoszcz 3:0 ( w setach 25:21, 25:18, 25:22).

Widać już postępy ale wciąż musimy się zgrywać ; przyznał trener rzeszowian Piotr Gruszka ;

Piotr Gruszka

Potrzebujemy czasu by osiągnąć odpowiednią dyspozycję - najważniejsze byśmy sukcesywnie skupiali się na poprawie własnej gry - mówił Grzegorz Kosok:

Grzegorz Kosok

Szkoda inauguracyjnego seta i naszych błędów ; gdyby nie to pewnie wynik mógłby być inny ; ocenił szkoleniowiec Visły Przemysław Michalczyk