Szymon Sadlik z klubu Trójkąt Rzeszów zajął 5 miejsce podczas bilardowych Mistrzostw Polski Amatorów rozgrywanych w Łodzi. Rzeszowianin w ćwierćfinale przegrał z kielczaninem – Łukaszem Banasikiem 4-5. Mistrzem Polski został Paweł Krysiński z House of Pool Warszawa, który w finale pokonał 5-2 Piotra Twerdyka z opolskiego klubu Papa Gusto. Ponad to w strefie pucharowej znalazło się aż 4 zawodników z Podkarpacia. Daniel Karkoszka reprezentujący klub Oskar Stalowa Wola, a także pochodzący z Rzeszowa Jacek Pańczak, Adam Wisz i Krystian Tanasiewicz. Zawody rozgrywane były w najpopularniejszą odmianę 8-bill.