Developres przegrywa z Chemikiem Police 0:3

Siatkarki Chemika Police pozostają jedynym klubem w ekstraklasie, który jeszcze nie przegrał w tym sezonie.

W meczu 6. kolejki zagrały z inną, niepokonaną jak dotąd drużyną Developresem SkyRes Rzeszów i wygrały na parkiecie rywalek 3:0. Najbardziej emocjonująca była pierwsza odsłona, którą Chemik wygrał 28:26.

Ekipa z Polic prowadzi w tabeli Ligi Siatkówki Kobiet z dorobkiem 25 punktów. Developres ma o 2 punkty mniej, a 3. miejsce zajmują siatkarki Grotu Budowlanych Łódź (19 pkt.). Klasyfikację zamykają Radomka Radom i Wisła Warszawa, które jeszcze nie wygrały meczu.

Wynik meczu 6. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet: Developres SkyRes Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police 0:3 (26:28, 21:25, 23:25)