Developres wygrywa mecz na szczycie

Prowadzące w tabeli ekstraklasy siatkarki Developresu Rzeszów wygrały na Podpromiu z wiceliderem Radomką Radom 3:0 (w setach 25:21, 26:24, 25:17) w spotkaniu 16. kolejki. Mecz nie stał na wysokim poziomie. Oba zespoły zwłaszcza w pierwszym secie popełniły sporo błędów, ale w dwóch kolejnych partiach gospodynie wykazały więcej determinacji i były skuteczne w końcowych fragmentach. Developres znów zagrał we własnej hali po ponad 50 dniach przerwy.

W tabeli Developres SkyRes powiększył do czterech punktów przewagę nad drugą w tabeli Radomką. Od 20.30 trwa spotkanie #VolleyWrocław - BKS BOSTIK Bielsko-Biała.