W podkarpackiej siatkówce

Pierwszoligowe siatkarki San Pajdy Jarosław przegrały w Częstochowie z Częstochowianką 1-3 w meczu 13 kolejki. Podopieczne trenera Piotra Pajdy lepsze jedynie w pierwszym secie zwyciężonym 25-19. W pozostałych górą gospodynie do 16, 20 i do 17.

W innym sobotnim meczu Karpaty Krosno przegrały 1-3 z Solną Wieliczka. (19:25, 22:25, 25:20, 22:25)

W 2 lidze siatkarzy w spotkaniach 14 serii gier: Karpaty Krosno wygrały w trzech setach z Extransem Sędziszów Młp, Błękitni Ropczyce przegrali we własnej hali ze Spartą Kraków 1-3, MOSiR Jasło uległ 1-3 KKS Kozienice, a AKS V LO Rzeszów uległ Hutnikowi Kraków 1:3.