Piłkarze Stali Mielec wygrali na własnym boisku z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2-1 w ostatnim tegorocznym meczu w Fortuna 1 lidze. Wynik spotkania już w 13 minucie dla gospodarzy strzałem głową, otworzył obrońca Mateusz Żyro, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Bartosza Nowaka. 2 minuty później na 2-0 podwyższył Mateusz Mak. Podbeskidzie odpowiedziało tylko jedną bramką. W 41 minucie rzut karny podyktowany po zagraniu ręką, na bramkę zamienił kapitan gości Łukasz Sierpina. Od 77 minuty Podbeskidzie grało w osłabieniu po tym jak czerwoną kartką ukarany został Filip Modelka. Zawiedziony wynikiem był opiekun gości Krzysztrof Brede:-taśma Brede

W pozostałych spotkaniach GKS Jastrzębie przegrał ze Stomilem Olsztyn 1:2, Chojniczanka uległa Olimpii Grudziądz 1:3, a Puszcza Niepołomice pokonała w Nowym Sączu Sandecję 1:0. Dokończenie kolejki w niedzielę. To ostatnia seria gier w tym roku kalendarzowym. W tabeli prowadzi Stal (38 pkt) przed Wartą i Podbeskidziem (po 37 pkt).

Piłkarze Stali Rzeszów zakończyli tegoroczne rozgrywki porażką na własnym boisku. Po słabym meczu przegrali z Garbarnią Kraków 2:3 do przerwy było 1:2 . Dwie bramki gości zdobył Feliks , a jedną Marszalik  . Dla Stali trafiali Kostkowski i Chromiński. Ostatnie minuty Garbarnia grała w 10-tkę po czerwonej kartce dla Jurkowskiego, ale Stal mimo kilku okazji nie doprowadziła do wyrównania.

Pozostali nasi reprezentanci w II lidze jutro zagrają na wyjazdach. Apklan Resovia o 12:30 w Pruszkowie ze Zniczem, a Stal Stalowa Wola o 13:00 w Wejherowie z Gryfem

Z kolei piłkarki nożne Resovii w meczu 1/8  finału Pucharu Polski przegrały u siebie z Czarnymi Sosnowiec 0:4 i odpadły z dalszej rywalizacji.