Piłkarze Apklan Resovii przegrali w Pruszkowie ze Zniczem 1-2 w ostatnim tegorocznym meczu w drugiej lidze. Wynik spotkania w 55 minucie dla gospodarzy otworzył Karol Noiszewski. 3 minuty później na 2-0 podwyższył Dariusz Zjawiński. Honorowe trafienie dla podopiecznych Szymona Grabowskiego w 71 zdobył Grzegorz Płatek.

Wygrać udało się za to piłkarzom Stali Stalowa Wola, którzy w Wejherowie pokonali miejscowy Gryf 3-2. Do przerwy Stal prowadziła 2-0 po bramkach Roberta Dadoka i Michała Fidziukiewicza w 25 i 42 minucie. Kontaktowego gola dla gospodarzy w 72 minucie zdobył Maksymilian Hebel. W 85 na 3-1 dla Stali trafił Przemysław Stelmach, a wynik meczu w doliczonym czasie gry ustalił Hebel.

Resovia 2019 rok kończy na 4 pozycji w tabeli, Stal Stalowa Wola na 15-tym, a Stal Rzeszów, która wczoraj przegrała z Garbarnią Kraków na miejscu szóstym.