Siatkarki San Pajdy Jarosław przegrały w Poznaniu z Energetykiem 0-3 w niedzielnym meczu 17 kolejki 1 ligi. W setach: dwukrotnie do 22 i w trzecim do 21.    (W sobotę porażki zanotowały dwie inne nasze drużyny. Karpaty Krosno i Stal Mielec ).

W pozostałych spotkaniach tej kolejki: Uni Opole pokonało Częstochowiankę 3-1, a PWSZ Tarnów wygrał w trzech setach z KSZO.

Pauzował Joker Świecie, który wciąż jest liderem tabeli z 43 punktami. Na drugim miejscu jest Energetyk 36 pkt, a na trzecim Uni Opole 35. MKS San Pajda na miejscu siódmym, Karpaty na 10  a Stal Mielec na 11. Jutro w meczu 26 kolejki rozegranym awansem San Pajda zmierzy się z Jokerem. Początek meczu o godz. 15.