Siatkarze Asseco Resovii przegrali na wyjeździe ze Ślepskiem Suwałki 1:3 w meczu 15 kolejki PlusLigi. Goście wygrali jedynie trzeciego seta 25:20, Ślepsk górą w pierwszym i drugim do 19 i 22, a także w czwartym do 21. W pierwszej rundzie w hali na Podpromiu 3:1 wygrali także podopieczni trenera Andrzeja Kowala, byłego szkoleniowca Asseco Resovii, który od tego sezonu prowadzi suwalski zespół.

Z kolei siatkarki Karpat Krosno przegrały we własnej hali z SMS PZPS Szczyrk 1:3 w meczu 19 kolejki I ligi. Gospodynie lepsze jedynie w drugim secie 25:21 pozostałe przegrały do 22, 19 i 20. Jutro San Pajda Jarosław zagra na wyjeździe z AZS Politechniki Śląskiej Gliwice.

A w meczu 11 kolejki II ligi siatkarzy Błękitni Ropczyce pokonali MOSIR Jasło 3:2.