Siatkarki Developresu Sky Res Rzeszów w meczu 14 kolejki ekstraklasy wygrały na wyjeździe z Bankiem Pocztowym Pałac Bydgoszcz 3:2. Nasz zespół wygrał oba początkowe sety 25:19, w kolejnych uległ do 21, ale w piątym ponowie zwyciężył 20:18.

O punkty walczyły też I ligowe siatkarki. San Pajda Jarosław pokonał na wyjeździe AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 3:2 w tiebreaku 15:18. Już wczoraj Karpaty Krosno uległy SMS Szczyrk 1:3, a Stal Mielec otrzymała punkty walkowerem za nierozegrany mecz z Budowlanymi Toruń.

A o punkty w ramach 11 kolejki rywalizowali też II ligowi siatkarze. Karpaty Krosno pokonały Neobus Niebylec 3:2, zaś jeszcze wczoraj zwycięstwa po pięciu setach odnieśli także zawodnicy Extransu Sedziszów Małopolski nad Wisłokiem Strzyżów oraz Błękitnych Ropczyce nad Mosirem Jasło.