Siatkarki Developresu Sky Res Rzeszów przegrały w pierwszym meczu 1/8 finału europejskich rozgrywek pucharu CEV we włoskim Busto Arsizio z miejscową drużyną Unet e-work, wynikiem 3:0, w setach 25:22, 25:17, 25:22. Rewanż za dwa tygodnie.

Unet e-work w poprzedniej rundzie nie dał szans czeskiemu Ołomuńcowi, nie pozwalając mu ugrać nawet seta. W lidze włoskiej zespół też radzi sobie świetnie, bo jest na 2. miejscu w tabeli.  również są w formie. W tabeli Ligi Siatkówki kobiet rzeszowskie Rysice również zajmują drugie miejsce.

O krok od ćwierćfinału pucharu CEV są z kolei siatkarki Chemika Police, które wczoraj w pierwszym meczu 1/8 pokonały u siebie hiszpański zespół Sanaya Libby's La Laguna 3:0. Rewanż odbędzie się 5 lutego.