Pewna wygrana siatkarek Developresu

Siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów w 15. kolejce Ligi Siatkówki Kobiet pokonały w ekspresowym tempie Wisłę Warszawa 3:0 w setach do 13,16 i 13.

Zespół ze stolicy przeżywa duże problemy, a do Rzeszowa przyjechało zaledwie 6 zawodniczek – cztery środkowe i dwie przyjmujące. Dlatego rzeszowianki zdeklasowały rywalki, a trener Antiga dał pograć siatkarkom, które rzadziej wychodzą na parkiet. Teraz przed Developresem prawdziwy sprawdzian formy i kondycji .

W środę zespół zagra z Grot Budowlanymi w Łodzi , za tydzień z liderem w Policach,  a w kolejną środę rewanż na Podpromiu z włoską drużyną z Busto w Pucharze CEV.  Aby awansować do kolejnej rundy "Rysice" muszą wygrać ten mecz 3:0 albo 3:1 i dodatkowo tzw. "złoty set".