Developres odpada z Pucharu CEV

Developres SkyRes Rzeszów po dramatycznej walce odpadł z rozgrywek Pucharu CEV. Po porażce na wyjeździe 0:3, w rewanżu przed własną publicznością rzeszowianki wygrały z ekipą Unet e-work Busto Arsizio 3:0 (25:20, 25:23, 27:25). Podopieczne Stephane'a Antigi zagrały z wielką determinacją - skutecznie w obronie i ataku. Jednak wygranie trzech setów nie dawało awansu.
Aby wyłonić zwycięzcę dwumeczu, zgodnie z regulaminem trzeba było rozegrać dodatkowy tzw. "złoty set". Podobna sytuacja wydarzyła się w poprzedniej rundzie europejskich rozgrywek, gdy właśnie po "złotym secie" Developres wyeliminował we Francji zespól z Miluzy.
Tym razem przed własną publicznością nasze siatkarki miały mniej szczęścia i przegrały decydującą partię 11:15 . Włoska drużyna awansowała do ćwierćfinału Pucharu CEV.