Zwycięstwa siatkarek w Rzeszowie i Jarosławiu

Siatkarki  Developresu  Sky  Res  Rzeszów  w  meczu  18  kolejki  ekstraklasy  pokonały  na  Podpromiu  BKS  Stal  Bielsko – Biała   3 : 1 . Rzeszowianki  po  zwycięskich  setach 25 : 20 i do 18  trzeciego  przegrały  do  19  by  w  czwartym  znów  zwyciężyć  do 22.

W  innych  spotkaniach ; Wisła  Warszawa przegrała  z  ŁKS –em 0 : 3 , a  Volley  Wrocław  zwyciężył  Radomkę  3 : 1 .

Rzeszowianki  awansowały  na  I  miejsce w  tabeli  mają  punkt  przewagi  nad  Chemikiem  Police  ,  który  w niedzielę rozegra w  Łodzi  mecz z  Budowlanymi.

Siatkarki  I  ligowej  San  Pajdy  Jarosław  w  derbowym  meczu  22  kolejki  wygrały  przed  własną  widownią  ze  Stalą  Mielec  3 : 1 . Gospodynie  po  zwycięstwie  w  setach  26 : 24 i 25 : 18,  trzeciego  przegrały  19 : 25  by  w  czwartym  ponownie  zwyciężyć  25 : 16.  Karpaty  Krosno  uległy  na  wyjeździe  Częstochowiance 1 : 3 .