Piotr Maciąg nowym prezesem Asseco Resovii
fot. M.Marczydło

Siostrzeniec Adama Górala, prezesa Asseco Poland i właściciela klubu, zastąpił na tym stanowisku Krzysztofa Ignaczaka, który wczoraj podał się do dymisji.

Maciąg jest doktorem filozofii, magistrem finansów i rachunkowości. Pełni funkcje asystenta profesora na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Zmiana prezesa spowodowana jest słabą dyspozycją Asseco Resovii w ostatnich miesiącach. Rzeszowski klub zajmuje dopiero 12. miejsce w tabeli Plus Ligi.

Zaniepokojenie tą sytuacją wyraził prezydent miasta - Tadeusz Ferenc, który zaprosił dzisiaj zawodników, trenerów oraz władze klubu do rozmów. Prezydent wyraził jednocześnie pełne wsparcie dla całego klubu.

Już jutro Asseco Resovia stanie przed szansą pokazania „nowej twarzy”, kiedy to we własnej hali zmierzy się z MKS-em Będzin w meczu 19 serii spotkań ekstraklasy. Początek spotkania o 20:30.

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

3 komentarzy

  • Observator 15 Lut, 2020

    ASSECO czyli prywatna Spółka jest i była właścicielem (większościowym udziałowcem) Spółki- klubu Asseco Resovia i jednocześnie największym sponsorem siatkarzy. Prawa właściciela w stosunku do spółki są oczywiste, w tym w zakresie powoływania i odwoływania Zarządu i na nic tu różne komentarze nawet złośliwe. Właściciel klubu przynajmniej będzie zorientowany dokładnie i na bieżąco co tam wewnątrz się dzieje.

  • Janek 15 Lut, 2020

    To teraz nazwę trzeba zmienić na RODZINNY KLUB SIATKARSKI ASSECO eh Panowie radiowcy liczę na rzetelny komentarz w tym temacie

  • barbur 14 Lut, 2020

    WSTYD i tak pozostał, teraz pseudozawodowcy powinni podać się do dymisji

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj