Developres SkyRes Rzeszów na fotelu lidera

Siatkarki Developresu Sky Res Rzeszów wygrały w Łodzi z ŁKS-em 3-0 w meczu 19 kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. W setach 25-14, 25-23 i 25-21. Najlepszą zawodniczką spotkania została wybrana atakująca Developresu - Katarzyna Zaroślińska-Król. Dzięki wygranej rzeszowski zespół awansował na fotel lidera rozgrywek z dorobkiem 50 punktów.

Pierwszoligowe siatkarki SAN Pajdy Jarosław wygrały we własnej hali z SMS-em PZPS Szczyrk 3-1 w sobotnim meczu 23 kolejki. W innych spotkaniach: Stal Mielec przegrała w trzech setach z Częstochowianką, a Karpaty Krosno również 0-3 uległy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W tabeli na prowadzeniu JOKER Świecie z dorobkiem 59 punktów. MKS SAN Pajda jest piąty, Stal Mielec na 9-tym, a Karpaty na 10- tym miejscu.