Siatkarze Asseco Resovii wciąż bez wygranej. Mimo walki i zaangażowania w meczu z MKS Będzin przegrali na Podpromiu 2:3. Pierwszy set dla gości do 23, ale dwa kolejne pewnie zwyciężone przez Asseco do 18, 20 . Drużyna prowadzona po raz pierwszy przez włoskiego szkoleniowca Emanuele Zaniniego w tych partiach prezentowała skuteczną grę, szczególnie w końcówkach setów. Niestety od połowy czwartego seta role się odwróciły . Drużyna z Będzina zwyciężyła do 20 , a w tie-breaku po kilku blokach na początku seta wygrała go do 11.Po tym spotkaniu MKS Będzin zrównał się punktami z Asseco Resovią, która zajmuje teraz 12 miejsce w tabeli. Obie te drużyny, a także Aluron Zawiercie i Cuprum Lubin zdobyły dotąd po 21 punktów. W tabeli prowdzi a Verva Warszawa  (51pkt.)