Pewne zwycięstwo siatkarek Developresu

Siatkarki Developresu Sky Res Rzeszów w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego pokonały u siebie Eneę PTPS Piła 3:0 ( w setach 25:20, 30:28 i 25:13). Tym samym w obliczu zwycięstwa Chemika Police nad Radomką Radom także 3:0 utrzymały drugą pozycję przed play – offami.

Chemik zapewnił sobie triumf w tabeli fazy zasadniczej rozgrywek. Policzanki zgromadziły 60 punktów i punkt wyprzedziły Developres. Kolejne mecze tej serii gier - w niedzielę i poniedziałek

W 1 lidze siatkarek w meczach 25 serii gier, San Pajda Jarosław wygrała w trzech setach z KSZO Ostrowiec Św., a Stal Mielec przegrała po ti-breku z liderem rozgrywek – Jokerem Świecie, Karpaty Krosno w tej kolejce pauzowały.