Developres drugi, Asseco przedostatnie

Siatkarki Developresu Sky Res Rzeszów w związku z wcześniejszym zakończeniem ligi zostały wicemistrzyniami Ligi Siatkówki Kobiet, ustępując jedynie Chemikowi Police. 3 miejsce przypadło Łódzkiemu Klubowi Sportowemu. Chemik i Developres będą dodatkowo reprezentować nasz kraj w Lidze Mistrzyń sezonu 2020/2021.

Asseco Resovia w Plus Lidze mężczyzn zajęła przedostatnią 13 pozycję, wyprzedzając tylko Visłę Bygdoszcz, która traci uprawnienie do udziału w rozgrywkach ekstraklasy oraz status klubu - członka PlusLigi. Nie przyznano tytułu mistrza Polski, ze względu na niedokończenie fazy zasadniczej. Z kolei pierwsze trzy drużyny w klasyfikacji - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, VERVA Warszawa i Skra Bełchatów - otrzymają prawo rywalizowania w Lidze Mistrzów sezonu 2020/2021.