Rozgrywki w drugiej lidze wznowione

Piłkarze drugiej ligi wznowili rozgrywki po przerwie spowodowanej pandemią.

Stal Rzeszów wygrała wyjazdowe spotkanie z Elaną Toruń 4 : 1. Hat trickiem popisał się Michalik (w 34 minucie, 52 i 62) a raz do siatki gospodarzy trafił Rejman z rzutu karnego w 72 minucie. Stal straciła gola przy prowadzeniu 2 : 1.

W Rzeszowie Apklan Resovia zremisowała z Błękitnymi Stargard 1 : 1. Gospodarze uzyskali prowadzenie po strzale Krykuna w 18 minucie, wyrównanie padło w 50. W Stalowej Woli - Stal w ostatnich minutach uratowała remis 2 : 2 z Olimpią Elbląg. Gospodarze jeszcze do 89 minuty przegrywali 0 : 2 . Wtedy w odstępie dwóch minut gole dla Stali strzelił Śpiewak.

W innych meczach: Znicz Pruszków uległ Bytovii 0 : 2, a rezerwa Lecha Poznań zremisował z Garbarnią Kraków 2 : 2.