Zaległe spotkania I ligi

Piłkarze Apklan Resovii wygrali drugi mecz w sezonie Fortuna 1 ligi. W zaległym spotkaniu 9 kolejki pokonali na wyjeździe Zagłębie Sosnowiec 2-0. Wynik meczu strzałem głową w 22 minucie otworzył Kuczałek, a na 2-0 w 52 minucie trafił Płatek. Dzięki wygranej Apklan Resovia awansowała na 14 miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów. Zagłębie z takim samym dorobkiem jest 16.

W drugim środowym spotkaniu Chrobry Głogów przegrał z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza 0:2. Bruk-Bet z 24 punktami został nowym liderem rozgrywek. Ma dwa punkty przewagi nad Łódzkim klubem Sportowym i cztery nad Górnikiem Łęczna oraz Odrą Opole. Na jedynym miejscu spadkowym niezmiennie Sandecja Nowy Sącz z jednym punktem.