Stal Rzeszów przegrywa

Wygrać nie udało się natomiast drugoligowym piłkarzom Stali Rzeszów, którzy ulegli na własnym boisku liderowi tabeli – Wigrom Suwałki 1-2. Mimo iż to goście przeważali na początku spotkania, pierwsi do siatki trafili gospodarze, a autorem trafienia w 28 minucie był obrońca Stali — Radosław Fojut. W 36 minucie wyrównującą bramkę dla Wigier zdobył Bogusławski, a wynik spotkania w 82 minucie ustalił Gierach. Warto zaznaczyć, że oba gole dla drużyny z Suwałk padły po błędach defensywy Stali Rzeszów. Przy pierwszej bramce Bogusławski wykorzystał niefrasobliwość Kostkowskiego i Fojuta, którzy nie wybili piłki ze swojego pola karnego, z kolei przy drugim trafieniu dla Wigier, asystę do Gieracha zaliczył rezerwowy obrońca gospodarzy – Sadzawicki, który próbował zagrać piłkę do własnego bramkarza. W 57 minucie Damian Kostkowski zobaczył drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę i goście kończyli mecz w dziesiątkę.

Stal Rzeszów z 20 punktami jest czwarta w tabeli – Wigry umocniły się na pozycji lidera z dorobkiem 25 punktów.