Stal Rzeszów remisuje

W drugiej lidze Stal Rzeszów, po emocjonującym spotkaniu zremisowała u siebie z Bytovią Bytów 3-3. Pierwsi do siatki trafili gospodarze, a autorem trafienia już w 6 minucie był Maciejewski. W 23 wyrównał z rzutu karnego Zawistowski. 10 minut później ten sam zawodnik strzelił na 2-1 dla gości. Wyrównującą bramkę w doliczonym czasie gry pierwszej połowy zdobył Fojut. Po zmianie stron drugą żółtą kartkę zobaczył zawodnik Stali Rzeszów – Marczuk. Grający w osłabieniu gospodarze zdołali jednak ponownie wyjść na prowadzenie. W 67 minucie gola zdobył Sławek. Wynik spotkania na 3-3 w 82 minucie ustał Giel. Rzeszowska Stal ma 21 punktów i jest na szóstym miejscu – Bytovia z 16 jest 10.

W innych sobotnich spotkaniach: GKS Katowice 4-1 pokonał KKS Kalisz, rezerwa Lecha Poznań przegrała z rezerwą Śląska Wrocław 1-2, Pogoń Siedlce także 1-2 przegrała ze Skrą Częstochowa, Górnik Polkowice 2-1 wygrał z Garbarnią Kraków, Sokół Ostróda pokonał 1-0 Motor Lublin, a Olimpia Grudziądz zremisowała 2-2 z Błękitnymi Stargard. Liderem tabeli z 30 punktami Górnik Polkowice, 5 mniej mają Wigry Suwałki, które w niedzielę zagrają w Krakowie z Hutnikiem.