Resovia przegrywa w Łodzi

Piłkarze Apklan Resovii przegrali w Łodzi z Widzewem 0-2 w meczu 11 kolejki Fortuna 1 ligi. Pierwsza połowa zakończona bezbramkowym remisem. W drugiej do siatki trafiali tylko gospodarze. W 64 minucie strzelił Patryk Mucha, a w 82 wynik spotkania ustalił Marcin Robak.

Apklan Resovia z 7 punktami jest 16, Widzew ma 16 punktów i jest ósmy. W innych sobotnich spotkaniach Korona Kielce pokonała Sandecję Nowy Sącz 1:0, GKS Jastrzębie przegrał z Łódzkim Klubem Sportowym 0:3, Puszcza Niepołomice wygrała z Odrą Opole 1:0, a Radomiak bezbramkowo zremisował z Zagłębiem Sosnowiec. W tabeli prowadzi ŁKS (31 pkt). Cztery mniej ma drugi Bruk-Bet Termalica Nieciecza.