Wyniki z piłkarskich boisk

W II lidze piłkarskiej w ramach 7 kolejki Siarka Tarnobrzeg wygrała u siebie z Rowem Rybnik 2 : 1 Bramki dla Siarki zdobyli: Czyżycki w 17 minucie i Ropski w 81. Dla gości Musiolik w 47

Trzecioligowi piłkarze Stali Rzeszów pokonali na własnym boisku Karpaty Krosno 5-1 w meczu 6 kolejki. Wynik spotkania w 23 minucie otworzył Brocki. Kolejne dwa gole z rzutów karnych strzelił Rejman w 25 i 43 minucie. W 59 swoją drugą bramkę zdobył Brocki a wynik spotkania w 63 ustalił Koczon. Honorowego gola dla Krośnian w 60 minucie strzelił były zawodnik Stali Adrian Nowak.

Resovia wygrała w Jarosławiu z JKS 4 : 1. Dwa gole z rzutów karnych zdobył dla gości Buczek w 51 i 56 minucie, ponadto celnie trafiał Hass w 36 i Kmiotek w 41 minucie. Bramkę dla JKS zdobył Kmak.

W pozostałych trzecioligowych spotkaniach:
Unia Tarnów przegrała z Motorem Lublin 0 ; 4,
Soła Oświęcim pokonała KSZO Ostrowiec 3 : 1, a
Wiślanie Jaśkowice zremisowali z Avią Świdnik 1 : 1

Na boiskach IV ligi odbyły się mecze 6 kolejki.
Izolator Boguchwała wygrał z Sokołem Nisko 3 : 1 , podobnie jak Polonia Przemyśl z Głogovią,
LKS Pisarowce uległ Wisłoce Dębica 0 : 2,
Cosmos Nowotaniec przegrał z Ekoballem Sanok 1 : 2,
Wisłok Strzyżów pokonał Piast Tuczempy 4 : 1
Igloopol Dębica uległ Unii Nowa Sarzyna 0 : 1 , a
Błękitni Ropczyce przegrali z Rzemieślnikiem Pilzno 1 : 2.