Kolejna piłkarska kolejka za nami

Drugoligowi piłkarze Stali Stalowa Wola zremisowali na wyjeździe z Olimpią Elbląg. 2-2 w ramach 7 kolejki. Wynik w 9 minucie otworzyli goście po strzale Sobótki, wyrównał Kurbiel w 26. Stal ponownie wyszła na prowadzenie przed przerwą, po strzale Gębalskiego. Gospodarze wyrównali na 5 minut przed końcem meczu.

W sobotę piłkarze Siarki Tarnobrzeg pokonali na własnym boisku zespół Rowu Rybnik 2:1. Liderem drugoligowych rozgrywek z 19 punktami jest Radomiak Radom, punkt mniej zgromadzili piłkarze Warty Poznań. Na trzecim miejscy z 17 GKS Jastrzębie, Stal Stalowa Wola z 7 puntami jest 10. Tyle samo ma 12 Siarka Tarnobrzeg.

Piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska zremisowali na wyjeździe z Chełmianką Chełm 1-1 w meczu 6 kolejki trzeciej ligi. Wynik spotkania w 66 minucie otworzyli gospodarze po strzale Banaszaka. Wyrównał w doliczonym czasie gry Khorolskyj. W 59. min Chełmianka nie wykorzystała rzutu karnego. W trzecioligowej tabeli na 1 miejscu Resovia 16 punktów, przed Wólczanką 14 i KSZO Ostrowiec 13.

W IV lidze podkarpackiej Cosmos Nowotaniec przegrał z Ekoball Stalą Sanok 1-2 Wisłok Wiśniowa  Sokół Sieniawa 0-2. A Granica Stubno przegrała z KS Wiązownica 0-5.