Asseco zwycięża z Czarnymi Radom

Siatkarze Asseco Resovii pokonali w Rzeszowie Czarnych Radom 3-1 w meczu 10. kolejki PlusLigi.

Pierwsze dwa sety wygrane przez siatkarzy Asseco do 21 i do 16. Trzeci set był dla przyjezdnych, wygrali do 19. W czwartym Asseco Resovia okazała się lepsza wygrywając 25:23 i tym samym kończąc mecz. MVP spotkania został Bartłomiej Lemański.

W innych dzisiejszych meczach Jastrzębski Węgiel 3-0 pokonał Łuczniczkę Bydgoszcz, Skra Bełchatów również 3-0 ograła GKS Katowice. Warta Zawiercie przegrała z  ONICO Warszawa 2-3, a mistrz Polski ZAKSA Kędzierzyn Koźle we własnej hali pokonał MKS Będzin 3-1.

W tabeli ekstraklasy siatkarzy liderem ZAKSA – 26 punktów, przed Skrą i Espadonem Szczecin. Asseco Resovia na miejscu siódmym.