Ludowcy poprą Tadeusza Ferenca w wyborach na prezydenta Rzeszowa
Fot. Roman Adamski

Tadeusz Ferenc ma poparcie Polskiego Stronnictwa Ludowego w wyborach na prezydenta Rzeszowa - taką deklarację złożył lider ludowców.

Władysław Kosiniak-Kamysz powiedział w Rzeszowie, że docenia rozwój stolicy Podkarpacia, zwiększenie liczby mieszkańców i wydatki inwestycyjne miasta. Prezes PSL dodał, że traktuje Ferenca "jako kandydata apolitycznego z poparciem wielu środowisk społecznych, obywatelskich, politycznych".

Tadeusz Ferenc zadeklarował wsparcie ludowców w nadchodzących wyborach samorządowych. Dodał, że jeśli wystartuje, będzie prosił szefa PSL o wskazanie - jak się wyraził - "dobrych kandydatów".

Wcześniej poparcie dla Ferenca zadeklarowali liderzy Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej i Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Prezes PSL przebywał w Rzeszowie przy okazji zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy "Emerytura bez podatku".

Władysław Kosiniak-Kamysz po południu odwiedzi Muzeum Ulmów w Markowej.

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

 • 02 Lut, 2021
  Przenośne KTG od Pro-Familii
  Przenośne KTG od Pro-Familii
  50 przenośnych aparatów KTG przekaże Szpital Specjalistyczny PRO-Familia w Rzeszowie ciężarnym pacjentkom w ramach pilotażu systemu opieki stworzonego przez firmę...
 • 02 Lut, 2021
  Podpisano umowę na dokończenie odmulania zalewu
  Podpisano umowę na dokończenie odmulania zalewu
  Państwowe Gospodarstwo Wodne „Wody Polskie” wybrały wykonawcę, który dokończy odmulanie rzeszowskiego zalewu na Wisłoku. Umowę podpisano z firmą Transpol Lider...
 • 31 Sty, 2021
  Szałamaje i mażoretki przed jubileuszem
  Szałamaje i mażoretki przed jubileuszem
  To była pierwsza zespołowa próba po około rocznej przerwie. Rzeszowskie Szałamaje i Mażoretki rozpoczęły przygotowania do Koncertu Galowego.  Orkiestra dęta...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj