Nasza letnia audycja Radio Biwak rozpoczęta!
fot. M.Maśniak

Rozpoczeliśmy naszą letnią audycję Radio Biwak. Po raz 28 zapraszamy do wspólnego wędrowania po urokliwych zakątkach naszego regionu, ale i całego kraju, w dodatku starymi polskimi samochodami.

Będziemy tam, gdzie jeszcze nas nie było, ale i tam gdzie bardzo lubimy wracać. Tegoroczne hasło to Smaki Biwaka. Potraktujemy bardzo dosłownie, będziemy bowiem przygotowywać i kosztować pyszności, ale i delektować się tym wszystkim, co niesie lato i wakacje: piękną pogodą, dobrą książką i muzyką, ciekawymi miejscami oraz przede wszystkim spotkaniami z naszymi słuchaczami.

Przez całe wakacje w naszej altance przy Zamkowej 3 będzie czynna Letnia Czytelnia Radia Biwak, będzie można nie tylko o książkach porozmawiać, ale także je wypożyczyć. Autorem tegorocznego lata będzie znany pisarz literatury grozy Stefan Darda. Codziennie, w odcinkach, będziemy emitować jego opowiadania. Poza tym nauczymy się rozpoznawać odgłosy ptaków oraz na żywo usłyszmy lubiane podkarpackie grupy muzyczne.

Nie zabraknie konkursów i nagród, wśród nich są biwakowe koszulki, fartuchy i kubki. Nagrodą lipca będzie wycieczka na Bałkany.

Na letnią audycję naszej rozgłośni zapraszamy od poniedziałku do soboty od 9:00 do 12:00.

Oceń ten artykuł
(14 głosów)

Artykuły powiązane

 • 27 Sty, 2021
  Polskie Radio Rzeszów z nową stroną internetową
  Polskie Radio Rzeszów z nową stroną internetową
  Ruszamy z nową stroną WWW Polskiego Radia Rzeszów. Celem odświeżenia strony internetowej było zapewnienie lepszej nawigacji naszej strony www, poprawienie wyglądu...
 • 02 Lut, 2021
  Przenośne KTG od Pro-Familii
  Przenośne KTG od Pro-Familii
  50 przenośnych aparatów KTG przekaże Szpital Specjalistyczny PRO-Familia w Rzeszowie ciężarnym pacjentkom w ramach pilotażu systemu opieki stworzonego przez firmę...
 • 02 Lut, 2021
  Podpisano umowę na dokończenie odmulania zalewu
  Podpisano umowę na dokończenie odmulania zalewu
  Państwowe Gospodarstwo Wodne „Wody Polskie” wybrały wykonawcę, który dokończy odmulanie rzeszowskiego zalewu na Wisłoku. Umowę podpisano z firmą Transpol Lider...

3 komentarzy

 • CzesK 26 Cze, 2018

  Czyli mamy lato w pełni. Witamy Radio możemy oglądać Panią Bernadetę i oczywiście Pana Szymona na załączonych fotkach w pełnej okazałości :)
  * komentarz zawiera niedozwoloną treść

 • Mateusz 25 Cze, 2018

  Dzisiejsza audycja była świetna - dynamiczna, ciekawa, super goście. No i ekstra prowadzący - moi ulubieńcy. Pani Bernadeto i Panie Szymonie - pozdrawiam serdecznie :)

 • Ekoz 25 Cze, 2018

  Witamy letnią atrakcyjną, dynamiczną i mobilną letnią audycję Radio Biwak- 2018 PR Rze. Pozdrowienia i pogody dla realizujących i prowadzących.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj