W. Bakun krytycznie wobec polityków
fot. archiwum

Podkarpacki poseł ruchu Kukiz'15 Wojciech Bakun krytykuje polskich polityków za kłótnie na arenie międzynarodowej. Jego zdaniem świadczy to o słabości naszej polityki zagranicznej. Jako przykład parlamentarzysta podał spory przedstawicieli PIS oraz PO i Nowoczesnej walczących między sobą na forum Rady Europy na temat praworządności w Polsce. Wojciech Bakun uważa takie zachowanie za skandaliczne, które budzi zdziwienie przedstawicieli innych nacji.

Zdaniem gościa Polskiego Radia Rzeszów politycy grają teraz wszystkimi kartami - wykorzystują każdą sytuacje np rocznice historyczne, czy protesty osób niepełnosprawnych do realizacji własnych celów. W tej ohydnej politycznej grze wykorzystywani są zwykli obywatele, którzy przed wyborami są nęceni różnymi obietnicami.

Wojciech Bakun ostrożnie wypowiada się o ograniczeniach w swobodzie wypowiadania się mediach społecznościowych i na blogach. Zwiększenie kontroli w tym obszarze zapowiedział brytyjski rząd. Gdyby to stało się w Polsce natychmiast zostało by to wykorzystanie politycznie - stwierdził poseł Kukiz'15.

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Artykuły powiązane

2 komentarzy

  • wyborca 06 Sie, 2018

    A może pan poseł powiedziałby, co zrobił dla i na Podkarpaciu, bo jakoś tak trudno cokolwiek dostrzec?

  • Walter 06 Sie, 2018

    Z Tuskiem na czele.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj