Do 26 września potrwa internetowe głosowanie w konkursie „Top Inwestycje Polski Wschodniej”. Uczestniczą w nim projekty z pięciu województw, w tym podkarpackiego.

Z naszego regionu nominowano 7 inwestycji. To rozwój terenów zielonych, budowa wodnego placu zabaw i przebudowa dróg w Stalowej Woli oraz Budowa Terminalu Cargo Waimea na lotnisku w Jasionce. Są też 3 inwestycje z Rzeszowa: modernizacja oczyszczalni ścieków i budowa suszarni odpadów, przebudowa sieci ciepłowniczych oraz zakład EME Aero. Ponadto nowa fabryka firmy Safran w Sędziszowie Małopolskim i budowa przedszkola w Jedliczu.

Najlepsze inwestycje wybierze Rada Konsultacyjna, w której zasiadają przedstawiciele administracji, samorządu i biznesu. Swoich faworytów w specjalnym głosowaniu wskażą także Internauci. Na „Top Inwestycje Polski Wschodniej” głosować można na specjalnej zakładce portalu samorządowego do środy do godziny 12:00. Uroczysta gala, podczas której zostaną wręczone nagrody odbędzie się 3 października w Białymstoku.

Głosy oddawać można na stronie: https://www.portalsamorzadowy.pl/konkurs/top-inwestycje-polski-wschodniej-2018,37/

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj