W.Buczak o parkingach - KO o kandydatach w Krośnie i Jaśle
Fot. M.Domino

Budowę wielopoziomowych parkingów P Plus w stolicy Podkarpacia proponuje poseł Wojciech Buczak kandydat Prawa i Sprawiedliwości na Prezydenta Rzeszowa. Jego zdaniem mogą być zastosowane na osiedlach w różnych częściach miasta.
Takie rozwiązania zdaniem posła Buczaka mogłyby być zastosowane zwłaszcza na starszych osiedlach gdzie nie ma miejsc parkingowych tak jak na przykład na osiedlu Piastów.
Parkingi P Plus mogłyby być dostosowywane i adaptowane w zależności od potrzeb osiedlowych. Mogłyby przy nich powstać między innymi domy dziennego pobytu dla seniorów czy świetlice dla młodzieży.
Kandydat Prawa i Sprawiedliwości na Prezydenta Rzeszowa poseł Wojciech Buczak informuje,że takie parkingi p plus powinny być budowane z inicjatywy miasta z udziałem funduszy unijnych a także gdy jest to możliwe w partnerstwie publiczno- prywatnym.

 

Z kolei w Krośnie i Jaśle swoje programy wyborcze prezentowała Koalicja Obywatelska. Hasło kandydatów to "Wstawaj Podkarpacie". Listę KO do sejmiku otwiera Antoni Pikul - działacz opozycji komunistycznej, znany m.in. z konfliktu z posłem PiS Stanisławem Piotrowiczem. 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

 • 02 Lut, 2021
  Weekendowe autobusy do uzdrowisk
  Weekendowe autobusy do uzdrowisk
  Od maja ekologiczne, miejskie autobusy z Krosna mogłyby w weekendy jeździć do uzdrowisk Iwonicz i Rymanów. Taką propozycję składają władze...
 • 30 Sty, 2021
  Pobiegli żeby pomóc chorej dziewczynce
  Pobiegli żeby pomóc chorej dziewczynce
  Śnieg, mróz, porywisty wiatr i koronawirus nie przeszkodziły krośnieńskiemu policjantowi w organizacji IV edycji „Biegu na zamek”. Z uwagi na...
 • 29 Sty, 2021
  Większe wynagrodzenie dla rodzin zastępczych
  Większe wynagrodzenie dla rodzin zastępczych
  Rada Powiatu Krośnieńskiego jednogłośnie postanowiła podnieść wynagrodzenia dla zawodowych rodzin zastępczych. W tym powiecie jest ich 12 w tym 2...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj